2011-04-15 Bergara Jaialdia [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2011-08-12 Aduna Jaialdia [Bertsoa] / Alaia Martin

2011-10-27 Iruñea Jaialdia [Bertsoa] / Ane Labaka Mayoz

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Jexux Mari Irazu Muñoa

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Beñat Gaztelumendi

2012-01-21 Tolosa Jaialdia [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2012-09-30 Irura Jaialdia [Bertsoa] / Alaia Martin

2012-10-06 Iurreta Jaialdia [Bertsoa] / Jon Maia

2012-11-02 Ermua Jaialdia [Bertsoa] / Uxue Alberdi

2012-12-08 Errenteria Sariketa [Bertsoa] / Jone Uria Albizuri

2012-12-20 Donostia Lagun-artekoa [Bertsoa] / Andoni Egaña

2013-01-26 Donostia Berezia [Bertsoa] / Jexux Mari Irazu Muñoa, Eneko Lazkoz

2013-07-22 Zornotza Jaialdia [Bertsoa] / Julio Soto

2013-08-02 Altzo Jaialdia [Bertsoa] / Amets Arzallus, Andoni Egaña, Jexux Mari Irazu Muñoa, Unai Iturriaga, Maialen Lujanbio, Unai Muñoa

2013-08-20 Bilbo Jaialdia [Bertsoa] / Uxue Alberdi

2013-10-05 Markina-Xemein Txapelketa [Bertsoa] / Jone Uria Albizuri

2013-10-05 Markina-Xemein Txapelketa [Bertsoa] / Onintza Enbeita

2013-10-12 Hendaia Txapelketa [Bertsoa] / Iñaki Zelaia

2013-10-12 Hendaia Txapelketa [Bertsoa] / Julio Soto

2013-10-12 Lekunberri Jaialdia [Bertsoa] / Alaia Martin

2013-10-19 Legazpi Txapelketa [Bertsoa] / Ainhoa Agirreazaldegi

2013-10-19 Legazpi Txapelketa [Bertsoa] / Iñigo Mantzizidor "Mantxi"

2013-11-16 Oiartzun Txapelketa [Bertsoa] / Alaia Martin

2013-11-16 Oiartzun Txapelketa [Bertsoa] / Alaia Martin

2013-11-23 Elizondo Txapelketa [Bertsoa] / Amets Arzallus

2013-11-30 Maule Txapelketa [Bertsoa] / Sustrai Colina

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Sustrai Colina

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 16:15 [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 16:15 [Bertsoa] / Amets Arzallus

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 16:15 [Bertsoa] / Amets Arzallus

2014-01-18 Erratzu Lagun-artekoa [Bertsoa] / Julio Soto

2014-03-21 Donibane Garazi Lagun-artekoa [Bertsoa] / Sustrai Colina

2015-01-24 Tolosa Jaialdia [Bertsoa] / Anjel Mari Peñagarikano

2015-03-21 Gasteiz Txapelketa [Bertsoa] / Manex Agirre

2015-03-28 Elizondo Txapelketa [Bertsoa] / Julio Soto

2015-09-04 Zarautz Sariketa [Bertsoa] / Oier Iurramendi Etxeberria

2015-09-10 Bermeo Jaialdia [Bertsoa] / Uxue Alberdi

2015-10-31 Auritz Jaialdia [Bertsoa] / Sustrai Colina, Maialen Lujanbio, Julio Soto

2015-12-19 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Beñat Gaztelumendi

2016-02-11 Irun Jaialdia [Bertsoa] / Alaia Martin

2016-04-21 Gasteiz Jaialdia [Bertsoa] / Onintza Enbeita, Arkaitz Estiballes, Maialen Lujanbio, Jon Maia, Oihane Perea, Iñaki Viñaspre

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Onintza Enbeita

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Ibon Ajuriagojeaskoa

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Onintza Enbeita

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Xabat Galletebeitia

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Xabat Galletebeitia

2016-12-17 Bilbo Txapelketa [Bertsoa] / Jone Uria Albizuri