General search
New search Type: Periodical Performance Place: Iruñeko MerindadeaRefine your search
Found results: 222
Baztan Bidasoko Bertso-Paper Lehiaketa (37. 2024. Bera)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Eskualde mailakoa
Add more information
Bertsoaroa (33. 2024. Iruñea)
[Periodical Performance]
Bertso ekitaldia
Periodicity: Urtero
Extension: Iruñea Extension: Herri mailakoa
Organizers:
Iruñeko Udala, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Add more information
Bertx[h]ori (3. 2024. Iruñea)
[Periodical Performance]
Sariketa
Extension: Bestelakoa
Organizers:
NUPeko Bertso-Eskola
Add more information
Aixita Bertso Sariketa (3. 2023. Irurtzun)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Basque Country Extension: Euskal Herri mailakoa
Organizers:
Pikuxar Euskal Txokoa K.E.
Add more information
Barañaingo Kopla Txapelketa Musikatua (8. 2023. Barañain)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Navarre Extension: Herrialde mailakoa
Organizers:
Barañaingo Bertso-Eskola
Add more information
Baztan Bidasoko Bertso-Paper Lehiaketa (36. 2023. Bera)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Eskualde mailakoa
Organizers:
Berako Kultur Batzordea, Bortzirietako Bertso-Eskola
Champion:
Eneko Fernandez
Add more information
Bertsoaroa (32. 2023. Iruñea)
[Periodical Performance]
Bertso ekitaldia
Periodicity: Urtero
Extension: Iruñea Extension: Herri mailakoa
Organizers:
Iruñeko Udala, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Add more information
Bertx[h]ori (2. 2023. Iruñea)
[Periodical Performance]
Sariketa
Extension: Bestelakoa
Organizers:
NUPeko Bertso-Eskola
Add more information
Bortzirietako Bertso-Eskolaren Taldekako Lehiaketa (24. 2023)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Bortziriak Extension: Eskualde mailakoa
Add more information
Iruñeko Bertsopaper Lehiaketa (4. 2023. Iruñea)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Navarre Extension: Herrialde mailakoa
Organizers:
Iruñeko Udala, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Add more information
Literatura Lehiaketa Haurrentzat (34. 2023. Barañain)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Barañain Extension: Herri mailakoa
Add more information
Nafarroako Eskolarteko Bertsolari Txapelketa (37. 2023. Iruñea)
[Periodical Performance]
Txapelketa
Periodicity: Urtero
Extension: Navarre Extension: Herrialde mailakoa
Organizers:
Ikastolen Elkartea, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Add more information
Txana Bertsolari Gazteen Sariketa (5. 2023. Barañain)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Basque Country Extension: Euskal Herri mailakoa
Organizers:
Barañaingo Bertso-Eskola
Add more information
Aixita Bertso Sariketa (2. 2022. Irurtzun)
[Periodical Performance]
Sariketa
Extension: Basque Country Extension: Euskal Herri mailakoa
Organizers:
Pikuxar Euskal Txokoa K.E.
Add more information
Barañaingo kopla txapelketa musikatua (7. 2022. Barañain)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Navarre Extension: Herrialde mailakoa
Organizers:
Barañaingo Bertso-Eskola
Add more information
Baztan Bidasoko Bertso-Paper Lehiaketa (35. 2022. Bera)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Eskualde mailakoa
Organizers:
Berako Kultur Batzordea, Bortzirietako Bertso-Eskola
Champion:
Eneko Fernandez
Add more information
Bertsoaroa (31. 2022. Iruñea)
[Periodical Performance]
Bertso ekitaldia
Periodicity: Urtero
Organizers:
Iruñeko Udala, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Add more information
Bertx[h]ori (1. 2022. Iruñea)
[Periodical Performance]
Sariketa
Extension: Bestelakoa
Organizers:
NUPeko Bertso-Eskola
Add more information
Bortzirietako Bertso-Eskolaren Taldekako Lehiaketa (23. 2022)
[Periodical Performance]
Sariketa
Periodicity: Urtero
Extension: Bortziriak Extension: Eskualde mailakoa
Organizers:
Bortzirietako Bertso-Eskola
Add more information
Iruñeko Bertsopaper Lehiaketa (3. 2022. Iruñea)
[Periodical Performance]
Lehiaketa
Periodicity: Urtero
Extension: Navarre Extension: Herrialde mailakoa
Organizers:
Iruñeko Udala, Nafarroako Bertsozale Elkartea
Champion:
Ander "Itturri"
Add more information