Agenda   Atal honi buruz gehiago jakiteko

Saioen zerrenda - Araba | Guztiak ikusi

2018-10-25 Bilbo Berezia


2018-10-26 Eskoriatza Jaialdia

2018-10-26 Errigoiti Lagun-artekoa

2018-10-26 Urruña Txapelketa


2018-10-26 Urruña Txapelketa


2018-10-26 Beasain Jaialdia

2018-10-26 Bastida (A) Txapelketa

2018-10-26 Larresoro Lagun-artekoa

2018-10-26 Lesaka Plaza librea

2018-10-27 Beasain Plaza librea

2018-10-27 Errenteria Jaialdia

2018-10-27 Agurain Txapelketa

2018-10-27 Altsasu Plaza librea

2018-10-28 Plentzia Txapelketa


2018-10-28 Gernika-Lumo Jaialdia

2018-10-28 Murgia Txapelketa

2018-10-28 Zaldibia Plaza librea

2018-10-28 Bera Plaza librea

2018-10-29 Gernika-Lumo Plaza librea

2018-10-31 Andoain Jaialdia

2018-11-03 Donibane Garazi Txapelketa


2018-11-03 Hendaia Txapelketa


2018-11-03 Lesaka Lagun-artekoa

2018-11-04 Berriatua Txapelketa


2018-11-04 Aia Plaza librea

2018-11-08 Iruñea Jaialdia


2018-11-08 Irun Jaialdia


2018-11-08 Andoain Lagun-artekoa

2018-11-09 Baigorri Txapelketa


2018-11-09 Ituren Lagun-artekoa

2018-11-09 Zestoa Lagun-artekoa

2018-11-09 Getxo Plaza librea

2018-11-09 Mallabia Sariketa


2018-11-09 Dura Lagun-artekoa

2018-11-10 Bilbo Lagun-artekoa

2018-11-10 Baiona Berezia

2018-11-10 Orio Lagun-artekoa

2018-11-10 Iruñea Berezia

2018-11-11 Altzo Plaza librea

2018-11-11 Aldatz Plaza librea

2018-11-11 Zarautz Berezia

2018-11-15 Amasa-Villabona Hitzaldia


2018-11-15 Amasa-Villabona Hitzaldia


2018-11-15 Amasa-Villabona Hitzaldia


2018-11-15 Amasa-Villabona Hitzaldia


2018-11-15 Amasa-Villabona Hitzaldia


2018-11-15 Amasa-Villabona Berezia


2018-11-16 Hendaia Txapelketa


2018-11-16 Legazpi Jaialdia

2018-11-17 Azkaine Txapelketa


2018-11-17 Gasteiz Lagun-artekoa

2018-11-17 Zeanuri Lagun-artekoa

2018-11-17 Usurbil Lagun-artekoa

2018-11-17 Aramaio Lagun-artekoa

2018-11-17 Amasa-Villabona Jaialdia

2018-11-17 Zizurkil Lehiaketa


2018-11-18 Berriz Txapelketa


Saioak

Informazioa bidali

Izartxoa duten eremuak derrigorrezkoak dira.