Aldizkako Ekitaldiak - Fitxa ikusi   Atal honi buruz gehiago jakiteko

BBK Sariketa (18. 2010)

Oinarrizko informazioa

Ekitaldi mota
Sariketa
Lekua
Bilbo < Bilboaldea < Bizkaia < Euskal Herria
Hasiera data
2010-03-03
Bukaera data
2010-03-26
Hedadura-mota
Herrialde mailakoa

Parte hartzaileak

Antolatzaileak
Bilbao Bizkaia Kutxa (BBK)
Bizkaiko Bertsozale Elkartea
Bizkaiko Ikastolen Elkartea
Arduradunak
Bilbao, Joserra
Parte-hartzaileak
Agorria, Unai
Akarregi, Maialen
Aldazabal, Ander
Alegria, Ane
Amenabar, Malen
Amezaga, Beñat
Aramendi, Josune
Arondo, Peio
Arrate Sololuze, Eneko
Arrutia, Aitor
Arrutia, Imanol
Astondoa, Irati
Beitia, Aitor
Beitia, Nagore
Bernaola, Irati
Bilbao, Joseba
Bizkarra, Aitor
Cortada, Nuria
Elortegi, Ander
Erkizia, Irati
Galletebeitia, Xabat
Gorriño, Maria
Gumuzio, Illart
Ibarzabal, Nerea
Ipiña, Olatz
Iturraspe, Xabier
Larrinaga, Jone
Lejarzegi, Elene
Mendia, Beñat
Molinuevo, Peio
Ormazabal, Peio
Paia, Itxaso
Uria, Imanol
Uribarren, Kepa
Uribe, Amaia
Urkiaga, Jon Ander
Uruburu, Eñaut
Vidal, Beñat
Vidal, Inazio
Vidal, Peru
Zipitria, Arkaitz
Zubikarai, Arrate
Aurkezleak
Berriozabal, Maite
Mandaluniz, Bernardo
Gai-jartzaile taldea
Aurrekoetxea, Leire
Iarritu, Zuriñe
Epai-mahaia
Estiballes, Arkaitz
Intxaurbe, Gorka
Respaldiza, Juanjo
Epai-mahaiko idazkaria
Bilbao, Joserra
Parte hartzeari buruzko oharrak
Taldeka:
Arratia Txikiak : / Amenabar-Malen / Mendia-Beñat / Astondoa-Irati /
Arratia Handiak : / Bernaola-Irati / Bilbao-Joseba / Gumuzio-Illart /
Busturialdea Txikiak : / Beitia-Nagore / Gorriño-Maria / Larrinaga-Jone /
Busturialdea Handiak: / Elortegi-Ander / Beitia-Aitor / Uribe-Amaia /
Durangaldea Txikiak: / Bizkarra-Aitor / Agorria-Unai / Alegria-Ane /
Durangaldea Handiak: / Urkiaga-Jon-Ander / Aldazabal-Ander / Uruburu-Eñaut /
Bilboaldea Txikiak: / Molinuevo-Pello / Ipiña-Olatz / Ormazabal-Peio /
Bilboaldea Handiak: / Zipitria-Arkaitz / Uribarren-Kepa / Erkizia-Irati /
Lea-Artibai Txikiak: / Ibarzabal-Nerea / Aramendi-Josune / Lejarzegi-Elene /
Lea-Artiba Handiak: / Iturraspe-Xabier / Galletebeitia-Xabat / Arrate-Eneko /
Enkarterri Txikiak: / Zubigarai-Arrate / Amezaga-Beñat / Cortada-Nuria /
Enkarterri Handiak: / Arrutia-Imanol / Akarregi-Maialen / Arrutia-Aitor /
Ipar Uribe Txikiak: / Vidal-Inazio / Arondo-Peio / Uria-Imanol /
Ipar Uribe Handiak: / Vidal-Peru / Vidal-Beñat / Paia-Itsaso /

Faseak

Saioak
2010-03-03 Igorre Sariketa
2010-03-09 Durango Sariketa
2010-03-10 Markina-Xemein Sariketa
2010-03-16 Derio Sariketa
2010-03-17 Zalla Sariketa
2010-03-26 Bilbo Sariketa
Sailkapena
1. Lea Artibai
A Maila: Ibarzabal-Nerea / Aramendi-Josune / Lejarzegi-Elene
B Maila: Galletebeitia-Xabat / Arrate-Eneko / Iturraspe-Xabier
2. Ipar Uribe
A Maila: Vidal-Inazio / Arondo-Peio / Markaida-Maialen
B Maila: Vidal-Beñat / Vidal-Peru / Paia-Itsaso

Bizkaiera egokiena: Arruti-Aitor
Finalistarik gazteena: Aramendi-Josune
Oharrak bidali

Guri buruz
Non gauden
Zerbitzuak
Informazio eskaera
Bilaketak nola egin