Bertsoak   Atal honi buruz gehiago jakiteko

Bilaketa irizpideak

  • Neurria: Hamalaukoa, txikiaren moldekoa, 9 puntuz (hg) / Bederatzi puntukoa, txikiaren moldekoa (ip)

Emaitzak: 83

2019-12-14 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Oihana Iguaran

2019-09-06 Zarautz Sariketa [Bertsoa] / Maider Arregi Markuleta

2018-12-01 Lekeitio Txapelketa [Bertsoa] / Txaber Altube

2018-11-18 Berriz Txapelketa [Bertsoa] / Aitor Bizkarra

2018-01-14 Getaria Jaialdia [Bertsoa] / Amets Arzallus

2017-12-17 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Sustrai Colina

2017-12-17 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Aitor Mendiluze

2017-12-17 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

2017-11-01 Irun Txapelketa [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

2016-12-08 Errenteria Sariketa [Bertsoa] / Maialen Akizu

2016-07-25 Elizondo Jaialdia [Bertsoa] / Oihana Iguaran, Jexux Mari Irazu Muñoa

2015-12-19 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Iñaki Apalategi Astigarraga

2015-12-19 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Jon Maia

2014-12-08 Errenteria Sariketa [Bertsoa] / Maider Arregi Markuleta

2014-03-23 Gernika-Lumo Jaialdia [Bertsoa] / Arkaitz Estiballes

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 16:15 [Bertsoa] / Amets Arzallus

2013-12-15 Barakaldo Txapelketa 16:15 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

2013-08-02 Altzo Jaialdia [Bertsoa] / Amets Arzallus, Andoni Egaña, Jexux Mari Irazu Muñoa, Unai Iturriaga, Maialen Lujanbio, Unai Muñoa

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Beñat Gaztelumendi

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Beñat Gaztelumendi

2011-12-18 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Aitor Sarriegi

2009-12-13 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

2009-12-13 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Amets Arzallus

2009-07-07 Lesaka Jaialdia [Bertsoa] / Julio Soto

2009-04-05 Zegama Jaialdia [Bertsoa] / Aitor Mendiluze

2007-12-16 Donostia Txapelketa [Bertsoa] / Beñat Gaztelumendi

2006-11-10 Basauri Jaialdia [Bertsoa] / Andoni Egaña

2005-12-18 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Andoni Egaña

2005-12-18 Barakaldo Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Sustrai Colina

2004-08-01 Altzo Jaialdia [Bertsoa] / Sustrai Colina, Andoni Egaña, Unai Iturriaga, Maialen Lujanbio, Jon Maia, Jon Martin

2004-04-25 Gasteiz Txapelketa [Bertsoa] / Asier Otamendi

2003-12-14 Irun Txapelketa [Bertsoa] / Jon Maia

2003-12-14 Irun Txapelketa [Bertsoa] / Jexux Mari Irazu Muñoa

2003-11-30 Tolosa Txapelketa [Bertsoa] / Jexux Mari Irazu Muñoa

2003-01-25 Donostia Jaialdia [Bertsoa] / Xabier Silveira

2001-12-16 Donostia Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Andoni Egaña

2001-12-16 Donostia Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Andoni Egaña

2001-12-16 Donostia Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

2001-12-02 Tolosa Txapelketa [Bertsoa] / Mikel Mendizabal

2000-04-16 Goizueta Txapelketa [Bertsoa] / Amets Arzallus

1999-12-19 Azpeitia Txapelketa [Bertsoa] / Andoni Egaña

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Jon Maia

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Aritz Lopategi

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Aritz Lopategi

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Sebastian Lizaso

1997-12-14 Donostia Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Jon Maia

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Jexux Mari Irazu Muñoa

1997-12-14 Donostia Txapelketa 16:30 [Bertsoa] / Maialen Lujanbio

1997-12-14 Donostia Txapelketa 11:00 [Bertsoa] / Unai Iturriaga

Agur eta ohore, Manu! [Bertsoa] / Jexux Iribar "Olalde"

Azken puntua [Bertsoa] / Ekaitz Goikoetxea

Berbalagunak [Bertsoa]

Bertso berriak [Mila bederatzirehun eta hogei ta seian] [Bertsoa]

Bertso berriak [Nere jakinduria agertzera nua] [Bertsoa] / Juan Jose Sarasola "Lexo"

Fernandoren urtea [Bertsoa] / Bixente Gorostidi

Gora ele euskera [Bertsoa] / Patxi Erauskin "Patxi Errota"

Inaxiori, lehen mendeurrenean [Bertsoa] / Pello Esnal