Aldizkako Ekitaldiak - Fitxa ikusi   Atal honi buruz gehiago jakiteko

Gipuzkoako Bertsolari Txapelketa (12. 2019)

Oinarrizko informazioa

Ekitaldi mota
Txapelketa
Lekua
Gipuzkoa
Hasiera data
2019-09-14
Bukaera data
2019-12-14
Hedadura lekua
Gipuzkoa
Hedadura-mota
Herrialde mailakoa
Webgunea
https://www.bertsozale.eus/eu/gipuzkoa/gipuzkoako-bertsolari-txapelketa

Parte hartzaileak

Antolatzaileak
Gipuzkoako Bertsozale Elkartea
Parte-hartzaileak
Agirreazaldegi, Ainhoa
Aizpurua Olaizola, Oier
Akizu, Maialen
Apalategi Astigarraga, Iñaki
Araiztegi, Eneko "Korta"
Arregi Markuleta, Maider
Artola, Mikel
Azpiroz Iztueta, Asier
Bergara, Jokin
Elustondo, Nerea
Etxeberria, Oier
Gaztelumendi Arandia, Unai
Gaztelumendi, Beñat
Gorostarzu, Iñigo "Etxorde"
Gurrutxaga, Iñaki
Igartzabal Bidegain, Aratz "Potto"
Igartzabal Murua, Endika
Iguaran, Beñat
Iguaran, Oihana
Iturriotz Etxaniz, Amaia
Izagirre, Iñigo
Izagirre, Unai
Jauregi, Beñat
Labaka Mayoz, Ane
Laburu, Agin
Lizarralde Jimeno, Ander
Lizaso, Beñat
Lopez Larrauri, Odei
Maia, Jon
Maiz, Gorka
Mantzizidor, Iñigo "Mantxi"
Martikorena Lizaso, Eñaut
Martin, Alaia
Mendizabal, Unai
Mujika, Andoni
Mujika, Haritz
Mujika, Manex
Muñoa, Unai
Ormazabal, Iker
Pagola, Eli
Salegi, Aitor
Tapia, Mikel
Uranga, Jokin
Urbieta Aizpurua, Aitor
Urdangarin, Iban
Zelaia, Iñaki
Zuazubiskar Iñarra, Ane
Zubia, Felix
Aurkezleak
Artola, Imanol "Felix"
Etxezarreta, Itziar
Ezenarro, Ane
Iriarte Iribar, Iker
Jauregi, Saroi
Labaka, Maddi
Narbaiza, Iban
Oiarbide, Eresti
Usarralde, Inaxio
Zaldua, Ion
Gai-jartzaile taldea
Agirreazaldegi Garzia, Irati
Alkorta, Aitor
Areizaga, Uxune
Artola, Imanol "Felix"
Belaustegi, Unai
Etxezarreta, Itziar
Ezenarro, Ane
Iriarte Iribar, Iker
Iriondo, Asier
Jauregi, Saroi
Labaka, Maddi
Narbaiza, Iban
Oiarbide, Eresti
Usarralde, Inaxio
Zaldua, Ion
Epai-mahaia
Aramendi, Martin
Aranguren, Oihana
Azkue, Eneritz
Beloki Lizarralde, Leire
Beloki, Mikel
Gereñu Agirre, Aitor
Ibarguren, Karlos
Irazustabarrena, Felix
Iztueta Eizmendi, Elisa
Legorburu Arregi, Iñigo
Lersundi, Mikel
Leunda, Zigor
Martinez, Ion
Muguruza, Araitz
Otxotorena Gamio, Amaia
Sukia Olano, Maite
Urreaga, Bakarne
Urteaga Azkue, Mikel
Txapelduna
Gaztelumendi, Beñat

Faseak

Saioak
2019-09-14 Oñati Txapelketa
2019-09-15 Amasa-Villabona Txapelketa
2019-09-21 Ordizia Txapelketa
2019-09-22 Zumaia Txapelketa
2019-09-28 Zumarraga Txapelketa
2019-09-29 Elgoibar Txapelketa
2019-10-05 Lasarte-Oria Txapelketa
2019-10-19 Andoain Txapelketa
2019-10-20 Irun Txapelketa
2019-10-26 Eibar Txapelketa
2019-10-27 Azpeitia Txapelketa
2019-11-02 Azkoitia Txapelketa
2019-11-17 Arrasate Txapelketa
2019-11-24 Oiartzun Txapelketa
2019-12-01 Tolosa Txapelketa
2019-12-10 Donostia Prentsaurrekoa
2019-12-14 Donostia Txapelketa
Sailkapena
1- Beñat Gaztelumendi Arandia 940.50
2- Agin Laburu Rezola 916
3- Alaia Martin Etxebeste 576
4- Nerea Elustondo Plazaola 565.50
5- Oihana Iguaran Barandiaran 560
6- Ane Labaka Mayoz 552
7- Beñat Lizaso Alberdi 541
8- Jon Maia Soria 533
Txapelduna
Gaztelumendi, Beñat
Informazioa gehitu

Guri buruz
Non gauden
Zerbitzuak
Informazio eskaera
Bilaketak nola egin